Menu Zamknij

O nas

SMD Metals jest odpowiedzią na wzrastające zapotrzebowanie rynku na dostawy najwyższej jakości półproduktów i produktów ze specjalistycznych stopów metali.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu własnym i naszych Partnerów, stworzyliśmy ofertę metali nieżelaznych obejmującą dostawców z całego świata oraz firmy specjalizujące się w procesach obróbki metali, w tym obróbki skrawaniem i procesach specjalnych. Wszystko to daje nam pewność, że dostarczamy Państwu produkty spełniające najbardziej rygorystyczne wymagania jakościowe. Nasi Partnerzy posiadają certyfikaty zarządzania jakością AS9100/AS9120 odpowiadające  standardom sektora lotniczego, kosmicznego oraz przemysłu obronnego.

Oferowany przez nas model współpracy bazujący na połączeniu zakupów bezpośrednich oraz usług specjalistycznych wpływa widocznie na realne oszczędności oraz usprawnienie łańcuchów dostaw, co z kolei przekłada się na budowanie nowych przewag konkurencyjnych.

Nasza kadra posiada specjalistyczne wykształcenie w zapewnieniu jakości produkcji lotniczej oraz certyfikaty audytorów wewnętrznych wg 9100 rev. D Part 21, Part 145, Part M oraz Part 147.

Zapraszamy do współpracy!

Zaspół SMD Metals – Jakość w Partnerstwie